O nas

Nasza firma

Oferujemy szybkie i kompleksowe realizacje powierzonych zadań

Specjalizujemy się w badaniach geologicznych i geotechnicznych w realizacji których posiadamy wieloletnie doświadczenie. Działamy głównie na obszarze Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie ograniczamy się do tej lokalizacji i po indywidualnym kontakcie jesteśmy w stanie zaplanować pracę również w innych częściach Polski.

BAGEO świadczy specjalistyczne usługi geologiczne pozwalające na ocenę przydatności środowiska gruntowo-wodnego dla potrzeb budownictwa i inżynierii lądowej.

Działamy kompleksowo realizując badania geologiczne w terenie (m.in, odwierty geologiczne, sondowanie statyczne, sondowania CPT i CPTu, badania płytą dynamiczną), obejmując nadzór geotechniczny nad pracami budowlanymi oraz przygotowując analizę laboratoryjną próbek gruntu. Opracowujemy opinie geotechniczne i dokumentacje geologiczno-inżynierskie oraz przygotowujemy projekty robót geologicznych.

Wyspecjalizowana kadra zadba o najwyższy poziom usług, czego efektem jest satysfakcja naszych klientów. Do każdego powierzonego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Z naszych prac korzystają zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni.